ZOEKEN
Pagina wordt geladen.
Een moment geduld, a.u.b.

Zoek & boek

 
Actie code
Haven Hoek van Holland

Informatie over de haven van Hoek van Holland, vertrekpunt voor de overtocht naar Harwich.


Met de trein

De treindiensten komen aan bij het terminal gebouw. Deze bevindt zich op het station Hoek van Holland Haven.
Naar treindienstregeling

Kijk voor overige treinen op de routeplanner van de Nederlandse Spoorwegen.

Met het openbaar vervoer
Buiten de treinverbinding kunt u gebruik maken van busdiensten naar Den Haag en Delft. Meer informatie hierover vindt u op: www.9292ov.nl

Ophalen passagiers
Voetpassagiers kunt u ophalen in de stationshal van het terminal gebouw.

Met de taxi vanaf het terminalgebouw
U kunt een taxi bestellen via de informatiebalie.

Faciliteiten nabij de terminal
Het terminal gebouw ligt verder op loopafstand van het Centrum van Hoek van Holland. In het terminal gebouw is het ticket office, waar u ook terecht kunt voor boekingen of vragen. In de terminal is ook een café.

Gratis WiFi
Stena Line biedt haar klanten 1 uur gratis internet aan in de terminal. U kunt met uw voor WiFi geschikte laptop, telefoon of iPod verbinding krijgen door in de netwerklijst “WLAN/WiFiZone – The Cloud” te kiezen en u te registreren als gebruiker.
Natuurlijk kunt u ook via uw bestaande abonnement verbinding krijgen met het internet.

Parkeren haven Hoek van Holland
De parkeerplaatsen voor kort en lang parkeren bevinden zich op één minuut loopafstand direct naast het terminal gebouw. Uw parkeerkaart (niet in de auto achterlaten!) kunt u bij de parkeerautomaat betalen middels chipknip of PIN, alvorens u de auto ophaalt. 

Parkeertarieven

Kort parkeren

Eerste 30 min.

GRATIS

De volgende 30 min.

€ 1

Maximaal per 24 uur

€15


Lang parkeren

1 dag

€7,50

2 dagen

€15

Elke extra dag

€5


Voorzieningen voor minder valide passagiers

Voor minder valide passagiers die niet in de auto aan boord gaan is de terminal goed toegankelijk. Neemt u eenmaal in het terminal gebouw contact op met de supervisor als u hulp nodig heeft om aan boord te komen.

Benzinestation
Het dichtstbijzijnde benzinestation is het Q8 Service Station aan de Dirk van den Burgweg 60.

Toeristische informatie
De VVV Hoek van Holland is gevestigd aan het Brinkplein (Prins Hendrikstraat 281) in het gebouw van Get Hoekt op ca. 5 minuten lopen van de terminal.

Haven Hoek van Holland
Stena Line BV
(havennummer 911)
Stationsweg 10
3151 HS Hoek van Holland
Telefoon: +31 (0)174 - 389 333
Fax: +31 (0)174 - 389 389

Vul hieronder de postcode of stad in van uw vertrekpunt:

Beginpunt


Bestemming

Plan uw route
Zoek en boek een hotel in Nederland
Hotelselectie
Maak uw keuze uit ons brede aanbod van hotels in Nederland en boek hier. U betaalt aan het hotel.
Hotels in Nederland

Met de auto naar Engeland met een Stena Line ferry overtocht

Stena Line biedt u voordelige tarieven en een comfortabele ferry overtocht naar Engeland. Door voordelige tarieven voor de overtochten is reizen met Stena Line zeer aantrekkelijk. De ferry naar Engeland boekt u hier. De ferry overtocht van Nederland naar Engeland gaat van Hoek van Holland naar Harwich. Terug reist u dan van Harwich naar Hoek van Holland. Naast overtochten kunt u ook kiezen uit een uitgebreid aanbod aan hotels in Engeland. U heeft de optie om te reizen met de auto, trein of te voet. Boek online voor de voordeligste tarieven! U kunt gebruik maken van de veerdienst naar Engeland. U reist dan met de veerboot naar Engeland, u boekt op stenaline.nl. Zo kunt u het makkelijkst met de auto naar Engeland. Naast de overtocht naar Engeland heeft Stena Line ook vakanties naar Engeland en Break Away aanbiedingen naar Engeland.


var axel = Math.random() + ""; var a = axel * 10000000000000; document.write('');